національна мережа сімейних маркетів

СПІВРОБІТНИЦТВО


Шановні Орендодавці!

НМСМ “ДЕЛВІ” із задоволенням розгляне пропозиції стосовно оренди приміщень торговою площею 80-120 кв.м. (загальною площею, відповідно, 110-150 кв.м) на взаємовигідних умовах. Якщо ви є діючим роздрібним маркетом, ми готові запропонувати додатковий гудвіл за передачу нам Вашого бізнесу в оренду. Співпрацюючи з нами, Ви неодмінно отримаєте стабільні доходи, надійного Партнера та зробите внесок в розбудову Національної Мережі Сімейних Маркетів, яка створить можливість купувати біля дому товари першої необхідності із задоволенням!

З повагою до Вас,

Керівник Відділу Обслуговування Клієнтів

Андрій Біда

Шановні Партнери!

НМСМ “Делві” всебічно відкрита до взаємовигідної співпраці, реалізації нових проектів та цікавих пропозицій. Ми з радістю розглянемо та обговоримо все те, що може позитивно позначитися на розвитку наших Компаній, підвищити впізнаваність і лояльність наших брендів, посприяти реалізації концепції «Делві» та зробити НАШИХ ПОКУПЦІВ ЩАСЛИВИМИ.

З повагою до Вас,

Керівник Відділу Розвитку Партнерів

Олексій Сало

Шановні Партнери!

Запрошуємо до співпраці Постачальників торгового обладнання, господарських та канцелярських товарів, витратних матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей необхідних для успішного функціонування маркетів. Прагнучи максимально швидко і якісно отримувати товари на наших маркетах, ми також відкриті до взаємовигідних пропозицій з надання транспорту для доставки товарів від РЦ в м. Кривий Ріг до маркетів мережі.

З радістю розгляну взаємовигідні проекти зі співробітництва!

З повагою до Вас,

Керівник Відділу Товарно-матеріального Забезпечення

Тетяна Залуговська


Шановні Співробітники, Відвідувачі та Партнери!

Із задоволенням розгляну Ваші пропозиції щодо:
• покращення наших Маркетів;
• вдосконалення тих чи інших процесів Компанії;
• впровадження інновацій в будь-якій сфері діяльності Мережі.

З повагою до Вас,

Операційний Директор

Катерина Шакало

НАШІ ПАРТНЕРИ