національна мережа сімейних маркетів

Наша місія

бути поруч з любов'ю для кожного

Співробітники

Ми будемо поруч як тільки в тебе виникне бажання стати частиною нашої Команди, коли ти тільки починаєш свій кар’єрний шлях або коли вже маєш за плечима величезний досвід, яким прагнеш поділитися, поруч крок за кроком на стажуванні і адаптації, поруч через місяць і через 5 років роботи пліч-о-пліч. При кожному твоєму досягненні з тобою буде Команда з 15 міст України і більше 1000 людей пишатиметься твоїми успіхами, а у разі помилок чи складнощів вони ж створять надійну опору зі свого досвіду, знань, допомоги та слів підтримки. Ми будемо поруч, почуємо і підтримаємо, коли ти прийдеш з питанням, проблемою чи сумнівами, коли будеш сповнений ідеями і прагненнями, коли будеш готовий до кар'єрного зростання, кардинальної зміни виду діяльності, коли втомишся чи буде потрібно підмінити на декілька днів.
Ми будемо поруч кожен раз, коли будемо потрібні.

co-workers
visitors

Відвідувачі

Ми постійно кількісно зростаємо, адже прагнемо бути поруч для дедалі більшої кількості українців. Ми кожен день якісно змінюємося, тому що стати ближчими до твоїх бажань та потреб – це наша мета і наш сенс. Ти можеш бути щасливим чи сумним, радісним чи роздратованим, вже успішним чи лише мрійником, як ніколи гарним чи сьогодні «щось не дуже» - ми просто будемо поруч і приймемо тебе будь-яким. Ми будемо поруч, коли ти суботнього ранку заскочиш за пакетом молока, адже вдома всі чекають неспішного сніданку в колі сім'ї, поруч дорогою додому, коли потрібно купити десяток яєць і пачку сосисок для холостяцької вечері, поруч у відрядженні і в обідню перерву, коли від усіх стресів і кількості завдань врятує лише смачна плитка шоколаду, поруч, коли дощового ранку тобі захочеться кави і трохи тепла, і коли одного дня ти просто захочеш відпочити від метушні й натовпу великих супермаркетів.
Ми будемо поруч кожен раз, коли будемо потрібні.

Партнери

Ми будемо завжди поруч як сильний, стабільний і надійний Партнер для розвитку вашого бізнесу, поруч для побудови довгострокових, щирих та взаємовигідних відносин. Ми поруч як для дружнього діалогу, так і для спорів, в яких обов’язково народиться істина, для пошуку оптимальних рішень для обох сторін і створення загальної стратегії розвитку наших Компаній. Ми поруч, коли треба розділити радість перемог від спільних проєктів, та коли треба швидко змінити тактику і виправити допущені помилки. Запуск нових продуктів, проєктів, ідей і пропозицій Партнера – наш найпростіший спосіб подякувати за співпрацю, підтримати і зробити наших спільних Клієнтів трішечки щасливішими. Ми поруч через полиці наших маркетів, поруч для найвідданіших шанувальників ваших товарів і для тих, хто тільки придивляється і обирає серед різних брендів.
Ми будемо поруч кожен раз, коли будемо потрібні.

partners

Наші цінності

stability

Стабільність

Ми Компанія, яка орієнтована на довгостроковий розвиток і стале зростання. Ми надійні і послідовні в своїх діях, завжди виконуємо взяті на себе фінансові і моральні зобов’язання перед Співробітниками, Відвідувачами, Партнерами. Ми вміємо долати труднощі та адаптуватися до змін у зовнішньому середовищі.

development

Розвиток

Ми постійно прагнемо до зростання, розширення та вдосконалення своїх можливостей і ресурсів. Для нас «Делві» - найкраще місце для самореалізації. Щоб ми не робили сьогодні, завтра ми точно зробимо це трохи краще.

openness

Відкритість

Ми чесні з Собою, Командою, Відвідувачами та Партнерами, ми довіряємо один одному та завжди дотримуємся обіцянок. Ми забезпечуємо доступність інформації про стратегічні цілі, пріоритети, процеси ухвалення рішень та результати, адже знаємо, що найкраще працюємо і взаємодіємо, коли відкриті один до одного і рухаємося в одному напрямку.

courage

Сміливість

Ми сміливі бути одними з «наймолодших» на конкурентному ринку роздрібної торгівлі України. Сміливі виходити із зони комфорту, адаптуватися до змін, приймати ризиковані рішення, експериментувати і втілювати часом дивні ідеї в життя. Сміливі сказати «так» черговому виклику і почути десятки «ні» на шляху до нової мети.

involvement

Залученість

Ми виконуємо свою роботу з максимальним натхненням і віддачою. Нам не байдуже, що відбувається у Колег в суміжних відділах, ми ініціюємо та пропонуємо зміни і нові рішення. Ми визнаємо та відзначаємо досягнення і внесок в загальний результат кожного Співробітника, мотивуємо та підтримуємо.